L3-banner-media

Univerzitná e-športová liga UniCup: Registrácia

Slovenská univerzitná e-športová liga je opäť tu! Pod záštitou agentúry LanCraft otvára UniCup svoje brány pre nový školský rok, v rámci ktorého sa odohrajú 2 sezóny. Počas zimného semestra sa bude súťažiť v hrách Counter Strike: Global Offensive a League of Legends.
Cieľom tohto projektu je položiť základy slovenského univerzitného e-športu. V minulej sezóne sa tejto šance chytilo hneď 11 škôl a časť z nich založilo vlastné e-športové spolky, ktoré meno svojej alma matter hrdo reprezentujú doteraz. Študenti majú v lige možnosť vyhrať cenné výhry, ktorých hodnotu sa UniCup rozhodol opäť navýšiť.
Tretia sezóna ligy sa bude odohrávať počas celého zimného semestra a bude rozdelená do niekoľkých fáz. V prvej fáze si tímy svoje sily zmerajú skupinovým systémom každý s každým. Na konci postúpia z každej skupiny dva najlepšie tímy do play-off, v rámci ktorého tímy zabojujú o postup na offline finále ligy. To sa bude konať 20. – 21. februára 2021 na hernom festivale UniCon. Fanúšikovia sa okrem iného môžu tešiť aj na viac ako 90 zápasov, ktoré budú livestreamované zo štúdia. Počas streamu budú diváci môcť súťažiť o hodnotné ceny.
UC S3 FB reg
Študenti musia pre účasť v lige splniť jednu podmienku – poskladať tím zo svojej univerzity. UniCup však ponúka možnosť registrácie aj pre jednotlivcov, ktorým organizátori pomáhajú zostaviť univerzitný tím.
Chceš sa zapojiť aj ty? Napíš svojim spolužiakom alebo spolubývajúcim z internátu, zlož tím a zabojuj o hodnotné výhry! Registrácie prebiehajú počas celého septembra.
Viac informácií nájdeš na FB stránke UniCup alebo na webovom portáli LanCraft.

Kontaktné informácie

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Tr. A. Hlinku 1, 949 01 Nitra
tel: +421 37 6408 111
e-mail:
IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590
 
 
fb ikona icon instagram

Mediálni partneri

logo nitraden web logo dab
logo mlyny Nitricka logo web
logo centro male logo nr24
logo NISYS noveRE logo Divadelná Nitra 2018radio plus logo