Rada ZO OZ PŠaV pri UKF v Nitre pozýva na návštevu divadelnej komédie SYNA ČI DCÉRU?

Rada ZO OZ PŠaV pri UKF v Nitre oznamuje členom odborov, ako aj ostatným zamestnancom, že plánujeme návštevu divadelnej komédie z prostredia ženských kúpeľov SYNA ČI DCÉRU? dňa 8. septembra 2017 (piatok) so začiatkom o 18,30 hod. vo veľkej sále DAB v Nitre. Cena vstupenky: 13 €/os.
Ako si splniť sen o dieťati, keď to nie je také celkom jednoduché? Najsúkromnejší svet, do ktorého nás v komédii Táne Kusej vpúšťa pestrá skupina žien, je prekvapivý a vtipný. Inscenácia ponúka množstvo iskrivých situácií, inteligentného humoru, ženského hereckého šarmu a bohatej fantázie. Kolorit dedinsko-kúpeľného života dopĺňajú ďalšie rázovité postavy z liečebne, zábava s tancom a pesničkami.
Autor: Táňa Kusá. Réžia: Adriana Totiková. Hrajú: L. Barilíková, E. Pavlíková, D. Kuffelová, G. Dolná, A. Pajtinková, I. Vojtek, A. Živčic, R. Poláčik a ďalší.
Záujemcovia sa môžu prihlásiť na sekretariáte odborov /miestnosť č. P-5/ v úradných hodinách (streda 10,00 – 16,00 hod.) na klp. 045, alebo e-mailom: do 9. 8. 2017 (streda do 16,00 hod.).
V zmysle Prílohy č. 1 ku Kolektívnej zmluve medzi UKF ZO OZ PŠaV o tvorbe a použití sociálneho fondu činí príspevok na kultúrne akcie, t.j. preplatenie vstupenky, pre každého zamestnanca vo výške 10 €, a to jedenkrát ročne.
doc. Gabriela Jonášková, CSc., predsedníčka ZO OZ PŠaV pri UKF v Nitre