Letné brigády do Nemecka pre študentov vysokých škôl

Radi by sme Vás prostredníctvom siete EURES Slovensko informovali o možnosti letných brigád v Nemecku pre študentov vysokých škôl.
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, v spolupráci s vysokými školami/univerzitami v Slovenskej republike a Centrálou pre sprostredkovanie práce v Bonne pomáha študentom zamestnať sa počas letných prázdnin v Nemecku. Ponuka pracovných miest je spravidla v pomocných pracovných činnostiach v hoteloch, reštauráciách, systémovej gastronómii (Mc Donald´s, Burgerking...), v poľnohospodárstve, upratovacích firmách a v určitých oblastiach priemyslu. Nejedná sa o vykonávanie odborných činností, prípadne praxe.
Letné brigády do Nemecka sú určené pre študentov denného štúdia vysokých škôl, ktorí ovládajú nemecký jazyk a sú ochotní pracovať v Nemecku počas letných prázdnin po dobu minimálne dvoch mesiacov.
Študenti, ktorí majú záujem o letné brigády v Nemecku si stiahnu tlačivá formulárov (viď príloha alebo http://www.eures.sk/clanok_detail.php?id=326). Tieto si vytlačia, vypíšu, podpíšu, dajú potvrdiť na VŠ, ktorú navštevujú a zašlú poštou na adresu Ústredia práce.
Všetky predmetné dokumenty (2x aplikačný formulár spolu s fotografiou pasu, 1x registračný certifikát, 1x kópia vodičského oprávnenia - ak študent má vodičské oprávnenie – nie je povinné) musia byť najneskôr do 10.3.2015 zaslané na adresu:
Mgr. Petra Vrbová
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Špitálska 8
812 67  Bratislava