DOD 2021: Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva

Fakulta ponúka vzdelávanie v odboroch sociálnych a zdravotníckych vied s cieľom pripraviť pre prax odborníkov pre sféru sociálnych, poradenských, výchovných a zdravotných služieb, študijné programy sú zamerané na psychológiu, sociálnu prácu či ošetrovateľstvo.

Program DOD 10. februára 2021
15.00 Prezentácia jednotlivých pracovísk poskytujúcich študijné programy:
  • psychológia
Online chat o otázkach štúdia študijného programu na Katedre psychologických vied FSVaZ UKF v Nitre
  • ošetrovateľstvo
Online chat o otázkach štúdia študijného programu ošetrovateľstvo na Katedre ošetrovateľstva FSVaZ UKF v Nitre
  • sociálne služby a poradenstvo
15.00 Diskusia: Význam sociálnej práce a sociálnych služieb v pokoji aj v kríze o skúsenostiach zo štúdia a z praxe učiteľov, študentov, absolventov Ústavu romologických štúdií a ďalších osobností (živá diskusia s možnosťou pre vstup do diskusie pre poslucháčov).
16.00 Otázky a odpovede: priestor pre otázky uchádzačov o štúdium na Ústave romologických štúdií spojený s prezentáciou študijného programu sociálne služby a poradenstvo (odpovedajú pedagógovia)
16.30 Webinár: Môžem spoznať človeka na prvý pohľad?
16.50 Webinár: Zaujímavosti o rómčine
Online chat o otázkach štúdia študijného programu sociálne služby a poradenstvo na Ústave romologických štúdií FSVaZ UKF v Nitre
  • sociálna práca
Online chat o otázkach štúdia študijného programu sociálna práca na Katedre sociálnej práce a sociálnych vied FSVaZ UKF v Nitre

Na online pripojenie cez meet.jit.si odporúčame používať internetový prehliadač Google Chrome alebo Microsoft Edge.