UKF v Nitre sa predstavila študentom gymnázií

V dňoch 14. až 16. marca 2017 v rámci spolupráce s Krajskou knižnicou Karola Kmeťka v Nitre sa štyri fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre (Filozofická fakulta, Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva, Fakulta stredoeurópskych štúdií a Fakulta prírodných vied) prostredníctvom svojich katedier odprezentovali pred študentmi nitrianskych gymnázií (Golianova ul., Párovská ul., Gymnázium sv. Cyrila a Metoda).
Celkovo sa prezentácií zúčastnilo okolo 300 študentov, ktorí mali možnosť sa dozvedieť viac o študijných programoch a aktivitách jednotlivých fakúlt UKF v Nitre, a takisto aj o možnostiach uplatnenia na trhu práce po skončení ich štúdia.
Dúfame, že aj takáto forma propagácie UKF v Nitre prispeje k zvýšenému záujmu o našu univerzitu.
Autor textu: PaedDr. Ladislav Baráth, PhD.
Autor fotografií: Lubo Balko
Editor článku: Mgr. Jana Krajčovičová