UKF víťazom súťaže Národná cena SR za kvalitu 2017

UKF sa stala víťazom osemnásteho ročníka súťaže Národná cena SR za kvalitu v kategórii C (organizácie verejného sektora). Na základe posúdenia samohodnotiacej správy UKF vypracovanej podľa modelu CAF a posúdenia stavu na mieste audítormi CAF (júl - september 2017) tím posudzovateľov a národná hodnotiteľská komisia rozhodli o udelení tohto prestížneho ocenenia našej univerzite na zasadnutí dňa 5. októbra 2017 v Bratislave.
Národnú cenu SR za kvalitu vyhlasuje Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR ako koordinátor štátnej politiky kvality. Súťaž ako jediná v Slovenskej republike ponúka organizáciám podnikateľského sektora a verejnej správy možnosť vyzdvihnúť svoje silné stránky, zhodnotiť sa podľa európsky uznávaných kritérií, potvrdiť svoju výnimočnosť a deklarovať inovatívne manažérske prístupy v oblasti kvality.
Prestížnu cenu prevezme rektor univerzity prof. RNDr. Ľubomír Zelenický, CSc., a garantka CAF UKF doc. PaedDr. Marcela Verešová, PhD., dňa 20. novembra 2017 v hoteli Bôrik (Bratislava) v rámci slávnostného vyhlásenia výsledkov súťaže NCSRK 2017.
NCSRK 2017
NCSRK logo  NPK SR logo

Spracovala: doc. PaedDr. Marcela Verešová, PhD.