Celoslovenské ocenenie Literárneho fondu za práce Filozofickej fakulty

V ostatnom čase udeľoval výročné ceny Literárny fond v rámci podpory vzniku nových diel z oblasti slovesnej, divadelnej, rozhlasovej, televíznej a filmovej kultúry. Medzi ocenenými nechýbali ani pracovníci a študenti Filozofickej fakulty.
Prémiu za vedeckú a odbornú literatúru za rok 2016 v kategórii spoločenské vedy získala publikácia prof. ThDr. Jána Zozuľaka, PhD., z Katedry filozofie s názvom Byzantská filozofia.
Ocenenie Sekcie pre vedeckú a odbornú literatúru Literárneho fondu za najlepšiu prácu Študentskej vedeckej konferencie v akademickom roku 2016/2017 v podobe prémie získali Petra Rafaelisová a Martina Ďurkovská z Katedry manažmentu kultúry a turizmu za prácu Kultúrny cestovný ruch v kontexte edukačného programu v meste Kremnica (školiteľ: PhDr. Michal Kurpaš, PhD.).
Oceneným gratulujeme za úspešnú reprezentáciu fakulty a univerzity a prajeme im mnoho ďalších tvorivých nápadov a úspechov.
Text: doc. PhDr. Martin Hetényi, PhD.