Súťaž o návrh loga k 60. výročiu UKF

Rektor UKF v Nitre vyhlasuje súťaž na predloženie návrhu loga k 60. výročiu Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre.
Špecifikácia podmienok súťaže:
Súťaž je zameraná na predloženie návrhu slávnostného loga, ktoré sa bude používať v oficiálnej propagácii 60. výročia UKF v Nitre a na označenie univerzitných podujatí.
Pri návrhu loga je potrebné dodržať:
  • Povolené formy farebnosti a typografie, ktoré sú zadefinované v Logomanuále UKF v Nitre.
  • Jasne zadefinované posolstvo loga 60. výročia univerzity, s jednoduchým dizajnom umožňujúcim ľahké rozpoznanie a jeho univerzálne zapamätanie.
Návrh loga bude spracovaný formou jednoduchého logomanuálu obsahujúceho:
  • Klasické logo, inverzné logo, logo v korporátnej farbe, logo v pantone, čiernobiele logo, monochromatické logo, definíciu farieb.
  • Všetky potrebné formáty loga vo VEKTORE AI, EPS, PDF.
Pravidlá súťaže a následná zmluva s víťazným uchádzačom budú rešpektovať autorský zákon č. 185/2015 Z. z.
Konzultácie ohľadom podmienok súťaže poskytuje doc. PaedDr. Miroslav Tvrdoň, PhD.
Termín uzávierky na predkladanie súťažných návrhov:
Súťažné návrhy sa budú prijímať do 31. marca 2019 do 15.00 h. Posielajte ich na e-mailovú adresu
Termín zverejnenia výsledkov súťaže:
8. apríla 2019
Kritériá výberu:
  • originalita návrhu,
  • splnenie podmienok uvedených v špecifikácii podmienok súťaže,
  • komplexnosť návrhu loga.
O úspešnom uchádzačovi rozhodne výberová komisia.