Odovzdávanie dekrétov novým docentkám

13. júna 2019 rektor UKF prof. RNDr. Libor Vozár, CSc., odovzdal dekréty dvom novým docentkám, ktoré uskutočnili habilitačné prednášky a obhájili habilitačné práce pred vedeckými radami Filozofickej fakulty a Pedagogickej fakulty:
  • Ing. Janke Bereseckej, PhD., pracovníčke Katedry regionalistiky a rozvoja vidieka Fakulty európskych štúdií a regionálneho rozvoja Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorá obhájila habilitačnú prácu pod názvom Povedomie o značke vo vidieckom turizme. Vedecká rada Filozofickej fakulty sa na svojom zasadnutí 23. mája 2019 v tajnom hlasovaní rozhodla udeliť menovanej vedecko-pedagogický titul docent v študijnom odbore 3.2.3 masmediálne štúdiá.
  • PaedDr. Eleonóre Mendelovej, PhD., pracovníčke Katedry pedagogiky Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, ktorá obhájila habilitačnú prácu pod názvom Súčasná rodina v edukačnej reflexii. Vedecká rada Pedagogickej fakulty sa na svojom zasadnutí 23. mája 2019 v tajnom hlasovaní rozhodla udeliť menovanej vedecko-pedagogický titul docent v študijnom odbore 1.1.4 pedagogika.
Slávnostný akt odovzdania docentských dekrétov sa uskutočnil za prítomnosti prof. RNDr. Márie Bauerovej, PhD., prorektorky pre vedeckovýskumnú činnosť a doc. PaedDr. Gábora Pintesa, PhD., dekana Pedagogickej fakulty.
Text: Mgr. Tímea Kamenická, R – Kancelária rektora
Foto: Lubo Balko, R – Oddelenie médií