Konferencia BUM! Budem učiť moderne II

14. októbra 2019 od 8.30 h organizuje Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre v spolupráci s Komenského inštitútom pri príležitosti 60. výročia vysokoškolského vzdelávania na UKF výnimočnú konferenciu BUM! Budem učiť moderne II. s podtitulom Takto učím ja. Konferencia bude spojená so zaujímavými workshopmi vedenými finalistami súťaže Učiteľ Slovenska 2019. Prijmite, prosím, naše pozvanie aj vy.
Konferencia sa koná v priestoroch Pedagogickej fakulty a je prioritne určená študentom učiteľských študijných programov, ako aj odborovým didaktikom a ďalším odborníkom, ktorým kvalita budúcich učiteľov nie je ľahostajná. Podujatie vytvára priestor pre prezentáciu moderných spôsobov výučby naprieč odborovými didaktikami a pre diskusiu o témach v učiteľskej profesii, ktoré v súčasnosti v spoločnosti rezonujú. Naši študenti tak majú možnosť získať reálnejšiu predstavu o svojom budúcom povolaní a zdieľať sprostredkujúcu skúsenosť so svojimi kolegami z praxe.
Konferencia je realizovaná v rámci projektu APVV Prax v centre odborovej didaktiky, odborová didaktika v Centre praktickej prípravy.
Text: doc. PaedDr. Jana Duchovičová, PhD. – prorektorka pre vzdelávanie