Odpustenie ubytovacieho poplatku za mesiac apríl

Milé študentky, milí študenti,
súčasná bezpečnostná situácia na Slovensku i vo svete nás prinútila prijať na našej univerzite celý rad bezprecedentných krízových opatrení. Medzi ne patrí aj obmedzenie prevádzkových, stravovacích a ubytovacích zariadení univerzity, čím sme Vám, študentom, o. i. zabránili využívať možnosti ubytovania v našich študentských domovoch.
Napriek tomu, že ide o rozhodnutie z dôvodu „vyššej moci“, pokladáme za nenáležité, aby ste i naďalej za ubytovanie platili tak, ako ste sa zaviazali v ubytovacej zmluve. Preto Vám všetkým, ktorí v súčasnosti nemôžete využívať naše ubytovacie služby, odpúšťame ubytovací poplatok za mesiac apríl 2020.
V prípade, že ste už ubytovací poplatok za mesiac apríl 2020 zaplatili, tak sa táto platba použije ako ubytovací poplatok v ďalších mesiacoch. Všetky prípadné preplatky za ubytovanie budú vrátené na účet ubytovaného na konci zmluvného vzťahu.

Milé študentky, milí študenti,
verím, že táto neštandardná situácia sa rýchlo zmení a už čoskoro sa stretneme na pôde našej alma mater. Prajem Vám všetkým a Vašim rodinám veľa zdravia a pevnej vôle zvládnuť túto zložitú situáciu.

Libor Vozár
rektor