Začítajte sa do nového vydania Nášho času

Napriek „online životu“, ktorý vedieme už dlhé mesiace, život na našej univerzite aj pri absencii prezenčnej výučby neustal. Svedčí o tom množstvo online podujatí, ktoré sa uskutočnili – napríklad v rámci Týždňa vedy a techniky SR na UKF či počas Študentských dní nitrianskych univerzít. V časopise sa dočítate aj o ocenených dielach a výstupoch našich zamestnancov, o ocenených aktívnych študentoch, sú tu články o festivaloch, vedeckých konferenciách, workshopoch, úspešných projektoch, nových publikáciách i športových talentoch našej školy. Nechýbajú rubriky Prezradili o sebe či Jeden z nás.
Naša univerzita sa na prahu nového roka ocitla v neľahkej situácii. Bilanciu uplynulého obdobia i to, čo nás – univerzitu, zamestnancov i študentov – vzhľadom na celospoločenskú situáciu čaká v nasledujúcich mesiacoch, prináša príhovor rektora UKF prof. Libora Vozára. Činnosť Akademického senátu UKF v Nitre v periodiku bilancuje predsedníčka AS UKF doc. Gabriela Pavlovičová.

Prajeme príjemné čítanie a veľa zdravia a úspechov v novom roku.
Vaše Janky

Uverejnené: 8. 1. 2021