Po prvýkrát zasadla Komisia pre inovácie a rozvoj UKF v Nitre

V stredu 18. marca 2015 po prvýkrát zasadla Komisia pre inovácie a rozvoj UKF v Nitre, ktorá je riadená prorektorom pre rozvoj a informatizáciu doc. Mgr. Ivanom Balážom, PhD., a je poradným orgánom rektora. Jej cieľom je prijímať, spracovávať, distribuovať a predkladať podnety týkajúce sa rozvoja a stratégie univerzity, rektorovi univerzity napomáhať pri ich riešení a predkladať rozvojové, investičné zámery a dostupné technológie použiteľné na univerzite za predpokladu dlhodobej udržateľnosti.
S Komisiou pre inovácie a rozvoj bude úzko spolupracovať Mediálna rada UKF v Nitre. Bude ju tvoriť pracovná skupina, ktorá bude zabezpečovať efektívnejšiu komunikáciu medzi jednotlivými fakultami univerzity a prostredníctvom svojich členov manažovať racionálnu propagáciu všetkých vedecko-výskumných, vzdelávacích, popularizačných, umeleckých a športových činností a aktivít realizovaných na univerzite, prípadne mimo univerzitného prostredia pracovníkmi a študentmi univerzity. Členovia budú do Mediálnej rady menovaní z jednotlivých univerzitných pracovísk podľa aktuálne riešenej problematiky a takisto na základe odporučenia členov Komisie pre inovácie a rozvoj UKF v Nitre. Mediálna rada podlieha Oddeleniu médií.