Výsledok volieb dekana na Pedagogickej fakulte UKF

V utorok 15. februára 2022 bol Akademickým senátom Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre zvolený kandidát na dekana fakulty, doc. PaedDr. Gábor Pintes, PhD., aktuálne úradujúci v tejto funkcii. Voľbám v Akademickom senáte PF UKF predchádzalo zasadnutie Akademickej obce PF UKF, na ktorom kandidát predstavil svoju koncepciu rozvoja fakulty na obdobie rokov 2022 – 2026.
Zasadnutie Akademickej obce PF UKF poctil svojou prítomnosťou aj rektor univerzity, prof. RNDr. Libor Vozár, CSc. Po prezentácii kandidáta nasledovala diskusia, v rámci ktorej sa vytvoril priestor pre konštruktívne otázky členov akademickej obce a odpovede kandidáta.
4
Doc. PaedDr. Gábor Pintes, PhD., sa ujme svojho nového funkčného obdobia po vymenovaní rektorom Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre.
Novozvolenému kandidátovi na dekana Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, doc. PaedDr. Gáborovi Pintesovi, PhD., srdečne blahoželáme a prajeme úspešné plnenie úloh v nastávajúcom funkčnom období.
Text a foto: doc. PhDr. Adriana Récka, PhD., prodekanka pre rozvoj, celoživotné vzdelávanie a medzinárodné vzťahy PF UKF

Uverejnené: 16. februára 2022