Dodatočné prijímacie konanie

Tri fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre sa rozhodli vyhlásiť doplňujúce prijímacie konanie vo vybraných študijných programoch, resp. predĺžiť termín podávania prihlášok. Fakulta stredoeurópskych štúdií Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre vyhlasuje doplňujúce prijímacie konanie v nasledujúcich študijných programoch: bakalársky stupeň štúdia: Stredoeurópske areálové štúdiá, Prekladateľstvo a tlmočníctvo: maďarský jazyk a kultúra - slovenský jazyk a kultúra; magisterský stupeň štúdia: Maďarský jazyk v bilingválnej administratívnej komunikácii. Dátum uzávierky prijímania prihlášok: 30. jún 2015.

Dekan Filozofickej fakulty UKF v Nitre oznamuje, že predlžuje termín podávania prihlášok na vybrané študijné programy externého bakalárskeho štúdia do 31. 5. 2015. Jednoodborové študijné programy: aplikovaná etika – etika profesijných činností, anglistika, editorstvo a vydavateľská prax, história, kulturológia, kulturológia – riadenie kultúry a turizmu, marketingová komunikácia a reklama, politológia, ruský jazyk v interkultúrnej a obchodnej komunikácii, taliansky jazyk a kultúra, žurnalistika, aplikovaná etika – etika riadenia ľudí a práce – detašované pracovisko v Martine, kulturológia – riadenie kultúry a turizmu – detašované pracovisko v Lučenci. Dvojodborové učiteľské štúdium: nemecký jazyk a literatúra – etická výchova, nemecký jazyk a literatúra – história, nemecký jazyk a literatúra – výchova k občianstvu, slovenský jazyk a literatúra – etická výchova, slovenský jazyk a literatúra – história, slovenský jazyk a literatúra – výchova k občianstvu.

Pedagogická fakulta UKF v Nitre vyhlasuje dodatočné prijímacie konanie na bakalárske študijné programy v dennej a v externej forme štúdia s termínom podania prihlášky do 30. júna 2015 v nasledovnom rozsahu.

Denná forma štúdia:

• Učiteľstvo hudobného umenia (jednopredmetové štúdium)*
  • Učiteľstvo technickej výchovy (jednopredmetové štúdium)*
  • Učiteľstvo predmetov v kombinácii
    • hudobné umenie v kombinácii s technikou, pedagogikou, psychológiou
    • technika v kombinácii s hudobným umením, pedagogikou, psychológiou

Externá forma štúdia:
(Externá forma štúdia je spoplatnená - výška školného 600,- Euro/rok )

• Pedagogika*
  • Učiteľstvo praktickej prípravy*

Prijímacie konanie sa realizuje bez prijímacích skúšok.

Pedagogická fakulta UKF v Nitre vyhlasuje dodatočné prijímacie konanie na magisterské študijné programy v dennej a v externej forme štúdia s termínom podania prihlášky do 30. júna 2015 v nasledovnom rozsahu.

Denná forma štúdia:

• Andragogika*
  • Učiteľstvo technickej výchovy (jednopredmetové štúdium)*

Externá forma štúdia:
(Externá forma štúdia je spoplatnená - výška školného 600,- Euro/rok)

• Pedagogika*
  • Učiteľstvo technickej výchovy* (jednopredmetové štúdium)

Prijímacie konanie sa realizuje bez prijímacích skúšok.