L3-banner-univerzita

Vnútorný systém zabezpečovania kvality

Vnútorný systém zabezpečovania kvality vysokoškolského vzdelávania Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre je nástrojom strategického riadenia UKF v oblasti kultúry kvality. Je vypracovaný v súlade so Zákonom č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, Zákonom č. 269/2018 Z. z. o zabezpečovaní kvality vysokoškolského vzdelávania a o zmene a doplnení zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a Štandardmi pre vnútorný systém zabezpečovania kvality vysokoškolského vzdelávania Slovenskej akreditačnej agentúry pre vysoké školstvo.
Vnútorný systém zabezpečovania kvality vysokoškolského vzdelávania je tvorený súborom vnútorných predpisov UKF a pokrýva všetky procesy vysokoškolského vzdelávania a procesy výskumných, vývojových, umeleckých a ďalších tvorivých činností na UKF.
UKF prostredníctvom vnútorného systému kvality vysokoškolského vzdelávania deklaruje prijatie primárnej zodpovednosti za kvalitu poskytovaného vzdelávania v rámci všetkých svojich súčastí a na všetkých úrovniach svojho pôsobenia.

Komisie Akademického senátu

Dokumenty Akademického senátu

Majetkové priznania

Rada vysokých škôl SR

Predsedníctvo RVŠ
doc. PaedDr. Gabriela Pavlovičová, PhD.

Členovia
FPV
doc. PaedDr. Janka Schlarmannová, PhD.
FSVaZ
doc. PhDr. Andrea Solgajová, PhD.
FSŠ
doc. PhDr. Ján Gallik, PhD.
FF
doc. Mgr. Dominik Repka, PhD.
PF
doc. Mgr. Pavol Brezina, PhD.