Výzva Univerzitnej grantovej agentúry (UGA)

Univerzitná grantová agentúra vyhlasuje Výzvu na podávanie žiadostí o finančnú podporu projektov so začiatkom riešenia v roku 2021. Žiadosť musí byť v súlade so Smernicou č. 21/2018 Štatút Univerzitnej grantovej agentúry a pokynmi v predpísanom formulári (príloha č. 1).
Žiadosti o finančnú podporu na riešenie projektu môžu podať:
  • študenti doktorandského štúdia v dennej forme štúdia s výnimkou doktorandov v poslednom roku štúdia – žiadosť na jednoročný projekt,
  • vysokoškolskí učitelia a výskumní pracovníci bez vedecko-pedagogického titulu docent a profesor do 35 rokov – žiadosť na jednoročný alebo dvojročný projekt.
Žiadosti sa predkladajú v predpísanom formulári (príloha č. 1) len elektronicky na Oddelenie pre vedeckovýskumnú činnosť UKF (Mgr. M. Chmelová) na adresu do 15. januára 2021.
Študenti doktorandského štúdia žiadosť zasielajú iba z univerzitného mailového konta (v kópii poslať školiteľovi) s uvedením informácie, že žiadosť o projekt bola prekonzultovaná so školiteľom.

Podávanie hodnotiacich správ o riešení projektu za rok 2020
Hodnotiace správy o riešení projektov, ktoré boli financované v roku 2020, sa predkladajú v predpísanom formulári (príloha č. 2) len elektronicky na Oddelenie pre vedeckovýskumnú činnosť UKF (Mgr. M. Chmelová) na adresu do 15. decembra 2020.
Študenti doktorandského štúdia hodnotiacu správu zasielajú iba z univerzitného mailového konta (v kópii poslať školiteľovi) s uvedením informácie, že hodnotiaca správa bola prekonzultovaná so školiteľom.
Žiadosti o finančnú podporu projektov so začiatkom riešenia v roku 2021 a hodnotiace správy budú posudzovať komisie UGA.